מכשור ובקרה
מתנפחים
ציוד ואביזרים
ניקוי הבריכה
משאבות ומסננים
כימקלים לבריכה
בריכות שחיה לחצר
phone4, phone, contact, telephone, support, call
03-6034096
location, location, map, marker, pin
פיק"א 19, ראשל"צ
IPOOL בריכות שחיה
youtube, youtube, social
search2, search, magnifier, lookup, find
דף הבית >> מרכז הידע >> בריכות שחייה לילדים
 

היום לא צריך להיות מיליונר או להחזיק בוילה גדולה בשביל שתהיה לכם בריכה בגינה או במרפסת. לא צריך לחלום בגדול כדי לשבת בכיף בשטח ביתכם, עם משקה צונן ביד בזמן שילדכם משכשכים ונהנים בבריכה הפרטית שלכם. 

הורים רבים מחפשים דרכים להעסיק את ילדיהם, להעביר איתם זמן איכות ובילוי אך לא תמיד יש להם את האפשרות והיכולת לנסוע למקום כלשהו, או כסף מיותר לבזבז. ברגע שיש לכם בריכה פרטית בגינה או בחצר, חסכתם לעצמכם זמן, כסף ואין דרך יותר טובה מלבלות את ימי הקיץ החמים ביחד, תחת קורת הגג שלכם כשכולם מרוצים.לפני שבוחרים יש להתחשב במספר פרמטרים.

שטח וגדלים
בראש ובראשונה יש לבחור היכן אתם רוצים למקם את הבריכה. אם יש לכם גינה, עליכם להקצות נישה שתתאים להקמת הבריכה, הן מבחינה בטיחותית והן מבחינת נוחות. אם אין לכם בעיה של שטח בגינה תוכלו לבחור בין מספר רב של גדלים וצורות של בריכות הקיימות בשוק כיום כמו בריכות עגולות, בריכות מלבניות, בריכות מתנפחות ובריכות על עמודים.
לפני שאתם רוכשים את הבריכה, רצוי למדוד את שטח הגינה או המרפסת ולהחליט מה הגודל והצורה המתאימה לכם ביותר.

עומק וגובה הבריכה
לבחירת עומק וגובה הבריכה יש להתחשב במי שבעיקר הולך להשתכשך בבריכה. אם הבריכה מיועדת לילדים, יש להתחשב בגילם. אם ישנם ילדים קטנים בבית, כמובן שמטעמי בטיחות לא תרצו לקנות בריכה גדולה ועמוקה, שהרי זה יהווה סיכון לילדים הקטנים. בכל מקרה מומלץ  למלא את הבריכה בהתאם לקו המותניים של הילד, כשהוא יושב ובעצם למלא את המים בהתאם. לכן רכישת בריכה עמוקה מדיי יכולה להיות מבוזבזת אם הילד קטן.

יציאה וכניסה לבריכה
בבחירת מיקום להנחת הבריכה, כדאי להתחשב בשטח שמסביב לבריכה. ברוב המקרים השטח בעת השימוש בבריכה יהיה רטוב ומחליק מהמים שישפריצו החוצה ולכן חשוב מאוד לדאוג שכל סביבת הבריכה לא תהיה מסוכנת להחלקה כאשר הילדים משחקים מסביב לבריכה או יוצאים ונכנסים אליה. אפשר להגדיר מקום ממנו יכנסו לבריכה ולהניח משטח סופג כלשהו, או להניח את הבריכה כולה על משטח שמונע החלקה כמו דשא סינטטי.

חיטוי וניקיון הבריכה
בהתאם לתדירות השימוש שלכם בבריכה ולמשתוללים בה...רצוי לבחור בריכה שניתן לנקות ולחטא אותה, אם לא כל יום אז לפחות אחת לתקופה. כיום יש בריכות שניתן לחבר להם משאבות פילטרים חיצוניות, מסננים, מוט לניקוי, טבליות כלור ועוד. 
אם בחרתם בבריכה לילדים קטנים ותינוקות, כזו שמרוקנים בכל יום לאחר השימוש, אין לכם צורך בכל אמצעי הניקיון הנ"ל. אך אם בחרתם בבריכה משפחתית גדולה, אתם חייבים לבצע חיטוי וניקיון לעיתים תכופות בכדי לאפשר שימוש בטוח מבחינה בריאותית, מעבר לכך שניקוי הבריכה חוסך מכם עלויות שימוש במים אם תאלצו לרוקן ולמלא את הבריכה מחדש.
לא משנה איזו בריכה בחרתם והיכן בחרתם למקם אותה, חשוב שתזכרו שעם כל הכיף שמסביב אתם חייבים לשמור על הילדים! שמירה על קשר עין תמידית עם הקטנטנים, הגנה מפני השמש, שתיית מים מרובה ולא לרוץ בסביבת הבריכה.
אין ספק שבריכה פרטית משלכם, זה כיף גדול גם להורים וגם לילדים.
קיץ מהנה ובטוח. 

עמירם ברימבוים
מומחה בריכות שחייה ו
קבלן בריכות
iPool בריכות שחייה 03-6034096

 

בריכות שחייה לילדים