הכנת תשתית לבריכת שחיה ביתית

מי מאתנו לא היה רוצה שתהיה לו בבית בריכת שחיה פרטית. בריכה בה יוכל להשתכשך כאוות נפשו, להזמין חברים ומשפחה ליהנות מהשהיה בה. אם זה בימי הקיץ החמים בהם כיף במיוחד לאפשר לגוף להצטנן מעט במים הקרירים, ואם זה בימי החורף, בהם ניתן ליהנות מבריכת שחיה מחוממת, ממש בחצר ביתכם. לצד ההנאה מהבריכה, מוצר זה מהווה גם תוספת אסתטית, דקורטיבית לבית, ומעלה את היוקרה שלו. כיום בריכות שחיה ביתיות הן לא מוצר לעשירים בלבד, והחלום להשגת בריכה משלכם נמצא ממש בהישג יד.

התאמה לצרכים

רגע לפני שמתחילים בהכנת התשתית לבריכה והזמנת אנשי מקצוע שיבצעו עבורכם את העבודה, רצוי לבחון את הצרכים ואת סוג השימוש המתוכן מהבריכה. בריכה הצפויה לשמש ילדים תהיה שונה מבריכה המיועדת בעיקר לצורך שחיה ספורטיבית. תכנון תשתית בריכה צריך לקחת בחשבון את השטח המצוי בחצר הבית או במקום בו מיועדת הבריכה להיבנות. בריכות פרטיות קיימות בגודל סטנדרטי באורך תשעה מטרים וברוחב של ארבעה מטרים. מרבית הבריכות הפרטיות יחלו בעומק של 90 סנטימטר יגיעו לעומק מקסימאלי של מטר שמונים. בתכנון הבריכה יש לכלול שטח סביבה, שיאפשר התנהלות נוחה ובטוחה. לצד הגודל הסטנדרטי ניתן כמובן לבנות בריכות בגדלים שונים ובצורות שונות, ריבועיות ועגולות.

שלבי בניית בריכה פרטית

עמירם ברימבוים
מומחה בריכות שחייה ו
קבלן בריכות
iPool בריכות שחייה 03-6034096

 
redo2, redo, arrow, right
 
דרג אותנו בזאפ !

ציוד לבריכות בראשל"צ מיטב המוצרים במחירים מפתיעים
לכל שאלה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו אשר יעניק לכם מענה אדיב ומקצועי בנושא
לייעוץ בתחום בריכות בטון, בריכה מתועשת, בריכות לבית, בריכות טיפוליות, בריכות בעיצוב אישי.
בחירת רובוטים לבריכות, רובוטים לבריכה מתועשתף רובוט לבריכת פסיפס, רובוט לבריכת פיברגלס, מכשירי מלח לבריכה, מכשיר מלח תוצרת הארץ, מכשיר מלח תוצרת ספרד, מערכת סינון לבריכה, מסנן לבריכה, פילטר לבריכה, כלור לבריכה, טבליות כלור, בקיצור הכל לבריכה !!!

רוצים לדבר איתנו?
קליק ונתקשר מיד