מכשור ובקרה
מתנפחים
ציוד ואביזרים
ניקוי הבריכה
משאבות ומסננים
כימקלים לבריכה
בריכות שחיה לחצר
phone4, phone, contact, telephone, support, call
03-6034096
location, location, map, marker, pin
פיק"א 19, ראשל"צ
IPOOL בריכות שחיה
youtube, youtube, social
search2, search, magnifier, lookup, find
דף הבית >> מרכז הידע >> רצפה הידראולית
 

מהי רצפה הידראולית לבריכה? ומה היתרונות שלה?

כיום אנשים רבים בוחרים להשקיע בעיצוב הבית שלהם מתוך מטרה שהמגורים בו יהיו נוחים ונעימים יותר. כאשר אנחנו משקיעים בעיצוב הבית שלנו כך שהוא יהיה יוקרתי יותר אנחנו גם מעלים את יוקרת הנכס שלנו וגם משפרים את איכות החיים שלנו. הבחירה להתקין בריכת שחייה בחצר הבית שלנו יכולה להפוך את הבית שלנו למקום שנעים מאוד לארח בו חברים וכיף לחיות בו. כאשר אנחנו מתקינים בריכת שחייה בבית הפרטי שלנו אנחנו צריכים לשמור שהבריכה תעמוד בכל דרישות הבטיחות ושהשימוש בה לא יסכן אותנו. עוד חשוב לשים לב שהעיצוב של הבריכה יהיה יפה מאוד ואיכותי – כך שהיא תהיה אסתטית ותתרום לעיצוב הכללי של הבית שלנו.

איך השקעה ברצפת הבריכה שלנו תהפוך אותה ליוקרתית יותר?

השקעה בהתקנה ובבנייה של בריכת השחייה שלנו תשדר מאוד את חווית השימוש בה. אחד הדברים שהכי מומלץ להשקיע בהם הוא התקנת רצפה מתרוממת. רצפה מסוג זו היא רצפה מתקדמת מאוד מבחינה טכנולוגית לבריכות שחייה. השימוש ברצפה מסוג זה הוא בטיחותי יותר לילדים קטנים. רצפה זו היא למעשה רצפה שניתן לפי הרצון והחשק לשנות את הגובה שלה ואפילו להפוך אותה כל שרצפת הבריכה לא תהיה מאוד עמוקה. התקנה של רצפה מסוג זה בבריכת השחייה שלנו תהפוך את השימוש שלנו בה להרבה יותר נוח, בטיחותי וקל כך שנוכל ליהנות מהבריכה בלב שקט למשך שנים רבות בעתיד.

למה חשוב לשים לב בעיצוב של בריכות שחייה?
אז למה בעצם חשוב לשים לב בעיצוב של בריכות שחייה? כאשר אנחנו בוחרים לעצב בריכת שחייה מותאמת אישית בבית שלנו חשוב לשים לב שהעיצוב של הבריכה יהיה אסתטי מאוד ויפה ככל הניתן. חשוב לשים לב לא רק לעיצוב של הבריכה עצמה אלא גם לעיצוב של הסביבה של הבריכה. כך למשל חשוב לוודא שיהיה לנו מספיק צל בבריכה על ידי בניה של פרגולה מעליה. נושא נוסף שחשוב מאוד לשים לב אליו בעיצוב בריכות שחייה הוא רמת הבטיחות של הבריכה. חשוב לוודא שלבריכה שלנו תהיה גדר שתמנע מילדים קטנים להיכנס אליה ללא השגחה. חשוב לשים לב שהעיצוב של הבריכה יהיה גם בטיחותי ושיהיה בה הרבה מאוד תאורה כאשר יש חושך. ניתן לעצב גם את הרצפה של הבריכה כך שהיא תהיה בטיחותית יותר וזאת מבלי שנצטרך להתפשר על איכות העיצוב שלה.

עמירם ברימבוים
מומחה בריכות שחייה ו
קבלן בריכות
iPool בריכות שחייה 03-6034096

רצפה הידרואלית